اخبار استخدامي کرمان

کد خبر: 139605251008 زمان: 16:00   1396/06/06 خبر روز:

بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 25 هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان

استاندار کرمان خبر داد بهره‌برداری و کلنگ‌زنی 25 هزار میلیارد تومان پروژه در کرمان استاندار کرمان گفت: طی دولت یازدهم 25 هزار میلیارد تومان پروژه را در استان افتتاح و یا کلنگ‌زنی کردیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، علیرضا رزم‌حسینی پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه باند دوم محور کرمان – بم – شورگز با حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امروز و با حضور وزیر راه و شهرسازی یک‌هزار و 300 میلیارد تومان پروژه در کرمان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
وی بیان داشت: مردم از شرکت جهاد نصر رضایت دارند و این شرکت به عنوان معین اقتصادی منطقه سی‌ریز انتخاب شده است و شش خانه تاریخی شهر کرمان هم توسط جهاد نصر مرمت و بازسازی می‌شود.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در دولت یازدهم، 25 هزار میلیارد تومان پروژه را در استان افتتاح و یا کلنگ‌زنی کردیم، ادامه داد: 3 هزار و 700 میلیارد تومان اعتبارات دولتی و بقیه اعتبارات بخش خصوصی بوده است.
رزم‌حسینی با بیان اینکه 41 اثر تاریخی کرمان به صورت همزمان با کمک بخش غیردولتی در حال مرمت و بازسازی است، خاطرنشان کرد: استان کرمان در حال طی کردن طلایی‌ترین دوران در حوزه مرمت میراث فرهنگی و بافت تاریخی است.

» بازدید امروز: 35
» بازدید دیروز: 55
» افراد آنلاین: 3
» بازدید کل: 1672
کرمون چه خبر؟