اخبار استخدامي کرمان

کد خبر: 139605251007 زمان: 16:00   1396/06/06 خبر روز:

با حضور مدیرکل نظارت کارکنان قوه قضائیه صورت گرفت

راه‌اندازی سامانه ارزشیابی الکترونیکی کارکنان قوه قضائیه در کرمان با حضور مدیرکل نظارت و ارزشیابی کارکنان قوه قضائیه، سامانه جدید ارزشیابی الکترونیکی کارکنان قوه قضائیه در کرمان راه‌اندازی و اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کرمان، صبح امروز و با حضور مدیرکل نظارت و ارزشیابی کارکنان قوه قضائیه، سامانه جدید ارزشیابی الکترونیکی کارکنان قوه قضائیه در کرمان راه‌اندازی و اجرا شد.
وحید میرحسینی در جلسه اجرایی سامانه الکترونیکی ارزشیابی در کرمان گفت: سند جامع نظارت و ارزشیابی کارکنان قوه قضائیه با همکاری پژوهشگاه قوه قضائیه تا پایان سال تدوین می شود و از ابتدای سال 97 اجرایی خواهد شد.

وی اظهار داشت: کرمان جزء استان‌های بنیانگذار نظام جدید ارزشیابی الکترونیکی محسوب می‌شود و همواره در بحث نظارت و ارزشیابی کارکنان پیشرو بوده است.
این مقام قضائی عنوان کرد: بیش از 3 هزار و 800 وظیفه کارکنان اداری قوه قضائیه شناسایی و استخراج شده و بر اساس آن ساختار شرح وظایف کارکنان ایجاد شده است.
یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان نیز بر بهبود ارزشیابی و نظارت بر عملکرد کارکنان تاکید کرد و گفت: قدم‌های بزرگ و ارزشمندی در زمینه نظارت و ارزشیابی کارکنان اداری در قوه قضائیه آغاز شده است.

وی بر ارتقای کیفیت نظارت‌ها تاکید کرد و افزود: طی بازدیدهای مستمر مسؤولان ارشد قضائی از حوزه‌های قضائی سراسر استان، عملکرد کارکنان اداری و قضائی به‌طور مستمر مورد ارزشیابی قرار می‌گیرد.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان ارتقای نظارت بر عملکرد سازمانی را از اولویت‌های دادگستری برشمرد و افزود: به‌دنبال ارتقای توانمندسازی کارکنان از طریق آموزش‌های مستمر هستیم.
محمدباقر اسلامی معاون منابع انسانی دادگستری کل استان کرمان گفت:نظام سنتی ارزشیابی کارکنان پاسخگوی ارزیابی دقیق کارکنان نبود و از کارآمدی لازم برخوردار نیست و این سامانه با هدف رفع معایب و آسیب‌های نظام ارزشیابی سابق راه‌اندازی شده است.

» بازدید امروز: 32
» بازدید دیروز: 55
» افراد آنلاین: 3
» بازدید کل: 1669
کرمون چه خبر؟