اخبار استخدامي کرمان

کد خبر: 139605251005 زمان: 13:00   1396/06/05 خبر روز:

📢اعلام جزییات بیشتر در خصوص استخدام ۳۰ هزار نفر تا پایان سال

📋خبرگزاری صدا و سیما : رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور: با توجه به برگزاری آزمون های استخدامی امسال، حدود ۳۰ هزار نفر تا پایان سال استخدام دولت می شوند.

🔻جزییات جذب 30 هزار نفر 🔹 در آزمون اخیر حدود ۴۰۰ هزار نفر شرکت کردند که در نهایت ۱۲ هزار نفر جذب می شوند. در مرحله نخست آزمون برگزار شده ،بیش از دو برابر ظرفیت اسامی پذیرفته شده اعلام می شود اما پس از معرفی آنها به دستگاه ها و مصاحبه های اختصاصی این تعداد به ۱۲ هزار نفر کاهش می یابد.
🔹آزمون دیگری در پاییز امسال برای جذب ۱۴ هزار نفر برگزار می شود. 🔹چهار هزار نفر دیگر نیز در دستگاه هایی که آزمون های خاص دارند مانند وزارت نفت جذب می شوند.

🔻سایر مسائل تکمیلی
🔹 سازمان اداری و استخدامی کشور در سال دو بار یکی آخر بهار و دیگری در پاییز آزمون استخدامی برگزار می کند البته در پی این هستیم که برگزاری آزمون بهاره را به دستگاه دیگری غیر از سازمان سنجش واگذار کنیم.
🔹وی با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش برای هشت هزار و ۲۰۰ نفر اعلام نیاز کرده است افزود: امسال مجوز جذب ۶ هزار معلم را به این وزارتخانه داده ایم و با مجوزهایی که از گذشته آموزش و پرورش داشته است می تواند نیروی مورد نیاز خود را جذب کند.
🔹 البته آموزش و پرورش از دانشگاه فرهنگیان که دانشجویان آن متعهد به خدمت در این وزارتخانه هستند نیز نیرو جذب می کند.

» بازدید امروز: 28
» بازدید دیروز: 55
» افراد آنلاین: 3
» بازدید کل: 1665
کرمون چه خبر؟