خبر روز :دهم مهر،11:10
استخدام کرمون چه خبر

یکی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت واقع در شهر کرمان از متقضیان واجد شرایط پس از ارسال رزومه و مصاحبه حضوری دعوت به همکاری مینماید. از کلیه متقاضیان خواهشمندیم که لطفا صرفا و فقط و از طریق تلگرام یا ایمیل اقدام شود و موارد ذیل ارسال فرمایید و از هر گونه تماس خودداری گردد. * استخدام فقط مختص بانوان می باشد. نام و نام خانوادگی-سن-مجرد/متاهل-ساکن کدام منطقه شهر/محل سکونت-مدرک تحصیلی-دانشگاه محل تحصیل-شماره تماس-عکس با حجاب کامل-سوابق کاری: * کسانی هم که سابقه کاری ندارند موارد خواسته شده را ارسال نمایند. شرایط : * آشنایی کامل با آفیس،ویندوز،اینترنت * آشنایی با امور اداری و بایگانی * خوش برخورد و ظاهری آراسته * عدم اشتغال در جای دیگر * در حال تحصیل نباشد * روابط عمومی بالا * ضامن معتبر کارمند جهت ضمانت در صورت تایید اولیه با شما جهت مراجعه حضوری تماس گرفته خواهد شد و کسانی که مورد تایید قرار بگیرند بعد از طی دوره آزمایشی بیمه خواهند شد و متناسب با فعالیت انها حقوق و مزایا تعیین میشود.

📩pishkhan.dolat.mahan@gmail.com 📞 تلفن: 09140189700 تلگرام
خبر روز :دهم مهر،11:10
استخدام کرمون چه خبر

یک فروشگاه زنجیره ای جهت کار صندوقداری و فروشندگی به چند نیروی مرد نیازمند است.پارامترهای مورد نیاز: 1.توانمند در شناسایی محصولات 2.روابط عمومی قوی و ظاهری اراسته 3.دقیق و تیزبین 4.ضامن معتبر 5.الویت با افرادی است که محل زندگی انها نزدیک خیابان جهاد یا میدان کوثر می باشد. خواهشمند است متقاضیان محترم درخواست همکاری خود را الزاما از طریق تلگرام یا پیامک با شماره بیان نمایند.

📲09196275936
خبر روز :دهم مهر،11:10
استخدام کرمون چه خبر

شرکت رایا مارکتینگ به نويسنده اينترنتی با شرایط زیر از سراسر كشور نیازمند است: 🔻نویسنده: توانایی نوشتن یا تالیف یا ترجمه در رشته تخصصی متقاضی تسلط بر یکی از زبان های فارسی، انگلیسی، فرانسه، ترکی، عربی و یا روسی داشتن کامپیوتر و اینترنت گذاراندن آزمون آنلاین تولید محتوا روش کار و مزایا: کاملا به صورت غیر حضوری و اینترنتی می باشد. امور مالی شفاف و تسویه هفتگی (بدون سقف) دارد. امکان آموزش تولید محتوا برای استخدام شوندگان به صورت رایگان وجود دارد. مهلت : 1396/08/28

📩rayamarketing@gmail.com 📲 09195920599